ZNIESIONO LIMIT OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W PUNKTACH SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

ZNIESIONO LIMIT OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W PUNKTACH SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZNIESIENIA LIMITU OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W PUNKTACH SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Informujemy, że zniesiony zostaje limit osób przebywających jednocześnie w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie działania Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego.

Zgodnie z krajowymi wytycznymi w PSZOK-ach obowiązuje nadal konieczność zachowania 2 metrowego odstępu od innych, a w przypadku braku takiej możliwości konieczne jest zasłanianie nosa i ust.

Zastrzega się, że obsługa PSZOK ze względów organizacyjno – porządkowych może ograniczać ilość jednocześnie przebywających w PSZOK osób i pojazdów, co niezależne jest od obowiązujących rygorów sanitarnych związanych z sytuacją epidemiczną dotyczącą COVID-19.

Przewodniczący Zarządu

Komunalnego Związku Gmin

Regionu Leszczyńskiego

~ Eugeniusz Karpiński ~

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u