Zniszczone drogi w Kaczkowie

Zniszczone drogi w Kaczkowie

Trwa modernizacja lini kolejowej nr 271 Leszno – Rawicz. W związku z tym na drogach (głównie w Kaczkowie, gdzie znajduje się plac budowy) pojawił się ciężki sprzęt, który – niestety niszczy ich powierzchnię.

Drogi są zniszczone w  kierunku dworca PKP w Kaczkowie, jak i w kierunku Junoszyna – mówił na sesji radny Leszek Skrobała.

Burmistrz zapewniał, że urząd podpisał stosowną umowę. Wynika z niej, że po zakończeniu prac firma  ASTALDI naprawi wszystkie wyrządzone szkody.

Wybraliśmy się na miejsce i problem, jaki zauważyliśmy to brak maszyn sprzątających drogę z błota, które wywożą ciężarówki z placów budowy.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u