Życzenia od 4LAN

Życzenia od 4LAN

Firma 4LAN Sp. z o.o. Sp.K. powstała 01 marca 2011 roku w wyniku konsolidacji pięciu firm. Siedziba spółki mieści się w Rydzynie przy ul.Konstytucji 3 Maja 24. W chwili obecnej do dyspozycji klientów otwarte są trzy Biura Obsługi Klienta w Rydzynie, Górze i Gostyniu. Główna działalność firmy skupia się przede wszystkim na świadczeniu usług dostępu do Internetu, który w obecnych czasach odgrywa istotną rolę w życiu każdego z nas. Doświadczenie oraz wiedza, którą zdołaliśmy zdobyć sprawiły, iż na dzień dzisiejszy odnotowaliśmy prawie 7000 zadowolonych abonentów.  Do naszych głównych priorytetów należy wysoka jakość świadczonych usług oraz nieustanny rozwój istniejącej infrastruktury.

https://www.facebook.com/4lan.eu/

http://4lan.eu/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u