Zamknij

Mrożonkowy sortowacz

Nr oferty: StPr/23/1007Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rydzyna, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -sortowanie warzyw i owoców przed zamrożeniem i po zamrożeniu -pakowanie surowca -przygotowywanie surowca do wysyłki -dbanie o porządek w obrębie stanowiska pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • aktualna książeczka sanepidu
    • bardzo dobry stan zdrowia,kondycja i sprawność fizyczna
    • chęć do pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praca w warunkach szkodliwych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
      Numer telefonu: 655295067
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie towaru, zamawianie towaru
      StPr/24/0307
      data rozpoczęcia pracy od 08.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      obsługa kawiarni, kontakt z klientem, przedstawianie oferty sprzedażowej, rezerwacja urodzin i kontrola kalendarza imprez reazlizowanych na sali, sprzedaż biletów, utrzymanie porządku na sali.
      StPr/24/0284
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Wkładanie detali do maszyny CNC i następnie ich kontrola po obróbce przy użyciu suwmiarki lub sprawdzianu. Pakowanie wyrobów w kartony. Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie. Praca odpowiednia dla Pań i Panów.
      StPr/24/0158
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2024
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Produkcja okuć okiennych i drzwiowych, montowanie elementów, utrzymanie czystości na swoim stanowisku pracy
      StPr/24/0124
      data rozpoczęcia pracy od 27.02.2024

      - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa kasy biletowej, - obsługa kawiarni, - pomoc w organizacji urodzin, - obsługa klienta, - sprzedaz produktów i usług z oferty,
      StPr/24/0053
      data rozpoczęcia pracy od 12.02.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Rozwożenie towarów na terenie Polski (artykuły spożywcze)
      StPr/24/0024
      data rozpoczęcia pracy od 10.01.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 do 8 300 PLN

      prace produkcyjne przy maszynie produkcyjnej-nadziewarka, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
      StPr/23/0721
      data rozpoczęcia pracy od 20.12.2023
      wynagrodzenie od od 5 000 do 7 000 PLN

      Wkładanie wyrobów do maszyny CNC i ich kontrola jakościowa po procesie obróbki przy pomocy suwmiarki lub prostych narzędzi kontrolnych - doświadczenie nie jest wymagane, pracownik zostanie przeszkolony. Praca odpowiednia zarówno dla Pań jak i Panów.
      StPr/23/1009
      data rozpoczęcia pracy od 13.11.2023
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      -sortowanie warzyw i owoców przed zamrożeniem i po zamrożeniu -pakowanie surowca -przygotowywanie surowca do wysyłki -dbanie o porządek w obrębie stanowiska pracy
      StPr/23/1007
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN

      obsługa pras i nitownic, montaż elementów metalowych, stały nadzór nad poprawną pracą maszyn, kontrola nad pracą zespołu, którzy tworzą również obywatele Ukrainy
      StPr/23/1006
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN