Bezpłatna rehabilitacja dla młodych osób

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi w Poznaniu prowadzi bezpłatną rehabilitację dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym. Przedstawiamy szczegóły rekrutacji.
Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach WRPO 2014-2020, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu realizuje projekt „Upowszechnienie technologicznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym w województwie wielkopolskim”.
W programie mogą uczestniczyć dzieci i młodzi dorośli między 5 a 21 rokiem życia, z województwa wielkopolskiego, u których rozpoznano mózgowe porażenie dziecięce.
Szczegóły rekrutacji na bezpłatną rehabilitację
źródło: powiat-leszczynski.pl