Zamknij
REKLAMA

Sokoły wędrowne w Rydzynie

09:38, 23.07.2022 bzyk Aktualizacja: 09:50, 23.07.2022
Skomentuj

Sokoły wędrowne. Drapieżne i piękne ptaki zamieszkały na dachu SOSW po ponad 30 latach. Powrót tych ptaków związany jest z reintrodukcją sokoła wędrownego, prowadzoną przez Polski Związek Łowiecki. Zwierzęta przyszły na świat w Czempińskiej Stacji Badawczej. Teraz zmieniły miejsce pobytu na Rydzynę.

Polski Związek Łowiecki w okręgu leszczyńskim ma przed sobą także wiele innych wyzwań, którym czoła stawić będzie musiała nowa łowczyni okręgowa.

Anna Wygocka objęła stanowisko 14 lipca. Nowa łowczyni okręgowa jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 2012 roku. Posiada uprawnienia selekcjonerskie do wykonywania polowania. Posiada także wiedzę z zakresu znajomości Statutu Polskiego Związku Łowieckiego oraz ustawy Prawo łowieckie. Szczególnie zainteresowana jest kynologią łowiecką. Od 2008 r. jest hodowcą użytkowych wyżłów weimarskich krótkowłosych, z którymi z powodzeniem startuje na konkursach psów myśliwskich. założycielem oraz członkiem Zarządu Klubu Wyżłów Weimarskich Polskiego Związku Łowieckiego oraz członkiem Klub e.V.Weimaraner w Niemczech.

Do tej pory pracowała na stanowisku instruktora w Zarządzie Okręgowym Wrocław. Teraz przed panią Anną stoją nowe wyzwania.

[WIDEO]714[/WIDEO]

(bzyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%