Trzy międzynarodowe nagrody dla spółki Werner Kenkel

 Trzy międzynarodowe nagrody dla spółki Werner Kenkel

Spółka Werner Kenkel z Krzycka Wielkiego zwyciężyła w trzech kategoriach w międzynarodowym konkursie Worldstar Global Packaging Awards organizowanym przez Światową Organizację Opakowań (WPO).

Firma z Krzycka Wielkiego wygrała w trzech konkursowych kategoriach. W kategorii : „Luxury” (opakowania luksusowe) nagrodzone zostało opakowanie na wódkę L`arc, które swym kształtem nawiązuje do paryskiego Wielkiego Łuku Braterstwa. Wśród „Beverages” (opakowań na napoje) bezkonkurencyjny okazał się karton 4wine, służący do przechowywania i ekspozycji wina. Natomiast w kategorii „E-commerce” (opakowania do handlu internetowego) zwyciężyło pudełko na przesyłki wielokrotnego użytku R-pack.

Na konkurs zgłoszono ok. 300 opakowań z 30 krajów świata. Werner Kenkel – trzeci największy producent opakowań z tektury falistej w Polsce – zdobył trzy z pięciu nagród przyznanych polskim przedsiębiorstwom.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zobacz także