Zamknij
REKLAMA

Szymon Wydra & Carpe Diem zagrali z okazji Dnia Kobiet

10:00, 08.03.2023 bzyk Aktualizacja: 19:50, 14.03.2023
Skomentuj

5 marca w sali widowiskowo - kinowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpił Szymon Wydra i zespół Carpe Diem w składzie: Zbyszek Suski (gitara prowadząca), Jarek Suski (perkusja) i Michał Wróbel (gitara basowa).

Muzycy już po raz trzeci zagrali na bojanowskiej scenie, wcześniej wystąpili w 2017 roku i ponownie w 2018, tym razem z repertuarem kolędowym.

Koncerty Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem przyciągają pełną salę widowni i tym razem nie było inaczej. Bilety sprzedały się w ekspresowym tempie, a zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania.

Prawie dwugodzinny koncert artyści zamienili w niezwykłe muzyczne widowisko okraszone żartami, anegdotami i niezwykle ciepłą i pozytywną atmosferą. Na scenie nie zabrakło najbardziej znanych utworów zespołów takich jak Bezczas, Teraz wiem, Będę sobą, Jak ja jej to powiem, Życie jak poemat.

Artyści oprócz swoich autorskich numerów chętnie opowiadali również o swoich inspiracjach czy artystach, którzy mieli wpływ na ich twórczość i wykonali własne aranżacje Oprócz błękitnego nieba i Zegarmistrza światła.

Szymon Wydra i Carpe Diem otrzymali owację na stojąco od publiczności. Muzycy chętnie rozmawiali ze swoimi fanami, pozowali do zdjęć i rozdawali autografy.

Miłym akcentem były także płynące ze sceny i prosto z serca podziękowania, zwłaszcza dla całej ekipy Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie.

Pokazuje to, że zarówno Szymon, jak i członkowie zespołu Carpe Diem to nie tylko świetni muzycy, ale także fenomenalni i przesympatyczni ludzie. Zarażają pozytywną energią i pasją.

Wszystkie panie, które przyszły tego dnia na koncert otrzymały drobny upominek.

Dodatkowo to muzyczne spotkanie połączone było z kiermaszem ciast, podczas którego zbieraliśmy fundusze na leczenie i rehabilitację mieszkanek gminy Bojanowo, pani Zofii Wojtery i pani Wandy Szymanowskiej.

Udało się zebrać 2 160 złotych. Pieniążki zostały już wpłacone na zbiórki, po połowie dla obu pań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(bzyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%