Zamknij

Wyjazdowy weekend Wametu Dobry Wiązar Dąbcze

08:16, 03.02.2024 . Aktualizacja: 08:16, 03.02.2024
Skomentuj

Przed Wametem Dobry Wiązar Dąbcze kolejny pracowity weekend. W sobotę i niedzielę swoje spotkania ligowe rozegrają wszystkie zespoły klubu z gminy Rydzyna.

Weekendowy maraton zainauguruje żeńska drużyna, która w sobotę o godzinie 11 zmierzy się na wyjeździe w 1-ligowych derbach Wielkopolski z LKTS-em Luveną Luboń. W historii spotkań pomiędzy tymi zespołami na zapleczu Ekstraklasy dwukrotnie zwyciężały podopieczne Tadeusza Nowaka, a tylko raz przedstawicielki klubu z powiatu leszczyńskiego.

Emocji w sobotę nie zabraknie także w Daniszynie, gdzie rozegrane zostanie jedno z ważniejszych spotkań w kontekście walki o utrzymanie w 2. lidze mężczyzn wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej. Zajmujący siódme miejsce – Wamet Dobry Wiązar Dąbcze zagra z ósmym w klasyfikacji – UKS-em Daniszyn. Początek tego spotkania o godzinie 12.

Weekendowy maraton zakończy niedzielny mecz 4. ligi mężczyzn OZTS Leszno, w którym CKS Helios Czempiń II podejmie przy własnych stołach Wamet Dobry Wiązar Dąbcze II. Ten pojedynek rozpocznie się punktualnie o godzinie 10.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%