Zamknij

Dzięki WORD Leszno policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu otrzymali nowy sprzęt do celów szkoleniowych

08:00, 22.05.2023 gostyn.policja.gov.pl
Skomentuj

MEDYCZNY SPRZĘT SZKOLENIOWY ORAZ EDUKACYJNE ZNAKI DROGOWE TRAFIŁY DO GOSTYŃSKICH POLICJANTÓW

 

Defibrylator AED, fantom do resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz komplet edukacyjnych znaków drogowych otrzymali gostyńscy policjanci. Ten medyczny sprzęt do podnoszenia umiejętności ratowania ludzkiego życia i zdrowia przekazał na ręce mł. insp. Piotra Goryni Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu Pan Jarosław Sobczak dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lesznie.

Policjanci podczas pełnionej służby niejednokrotnie mają do czynienia ze zdarzeniami w których konieczne jest ratowanie ludzkiego życia i zdrowia. Wielu funkcjonariuszy posiada kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy w sytuacji nagłego stanu zagrożenia życia. Utrzymanie wysokiego poziomu wyszkolenia wymaga od nich systematycznego podnoszenia umiejętności. Do tego potrzebny jest również specjalistyczny sprzęt.

Dzięki WORD Leszno policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu otrzymali nowy sprzęt do celów szkoleniowych . Defibrylator AED oraz fantom do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Prócz sprzętu medycznego policjanci zyskali także komplet edukacyjny znaków drogowych, który będzie wykorzystywany podczas edukowania najmłodszych oraz przeprowadzania egzaminów na kartę rowerową.

(gostyn.policja.gov.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%