Zamknij

Znakomity Start Sezonu 2024/2025 dla Rycerzy i Rycerek

12:00, 15.10.2024 .
Skomentuj

Z impetem rozpoczęły nowy sezon Rycerki, które w pierwszym meczu pokazały swoją dominację na parkiecie w Plewiskach. Ich znakomita postawa pozwoliła rozgromić tamtejszą drużynę UKS Victorię wynikiem 84:19. Już od pierwszej kwarty (18:2) było widać, że Rycerki są w doskonałej formie, co potwierdziły kolejnymi zwycięskimi kwartami: 26:4, 20:7 i 20:6.

Równie udany początek sezonu zaliczyli Rycerze U15M, prowadzeni przez trenera Krzysztofa Zajca. W wyjazdowym meczu w Kościanie zmierzyli się z lokalną drużyną, zwyciężając wynikiem 88:58.  (13:21) (14:28, 13:16, 18:23).

Oba zespoły świetnie zainaugurowały swoje rozgrywki ligowe, co zapowiada emocjonujący sezon 2024/2025. Gratulacje dla zawodników i trenerów!