Zamknij

RAP Rydzyna rusza z projektem RAP TALENT UP - specjalne treningi w małych grupach

09:00, 24.05.2023 .
Skomentuj

RAP Rydzyna rusza z projektem RAP TALENT UP, której celem jest udzielenie najzdolniejszym zawodnikom Rydzyńskiej Akademii Piłkarskiej dostępu do dodatkowych treningów piłkarskich i motorycznych.

Na specjalnych treningach, z zawodnikami w małych grupach, pracować będzie co najmniej trzech trenerów (w tym 1 trener bramkarzy). Program obejmował będzie zawodników z roczników 2008-2016, którzy trenować będą w dwóch grupach wiekowych.

[ZT]93700[/ZT]

Podstawowym celem programu jest indywidualizacja zawodników. Dzięki dodatkowym jednostkom treningowym, trenerzy mają możliwość zwrócenia uwagi na detale. Indywidualne podejście do zawodnika oraz systematyczność treningu, ma na celu podniesienie jakości wyszkolenia techniczno-taktycznego, ale również motorycznego, gdyż podczas każdej jednostki treningowej, część wstępna poświęcona będzie rozwojowi motorycznemu zawodników Trenerzy na bieżąco monitorują postęp i zaangażowanie zawodników podczas treningów grupowych.

[ZT]94036[/ZT]

Lista uczestników programu nie jest zamknięta, a więc w każdej chwili nowi zawodnicy mogą zostać objęci programem. Co ważne, zajęcia realizowane są w ramach podstawowej składki i nie wymagają żadnych dodatkowych opłat od zawodników oraz ich rodziców

 

 

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%