Rozpoczęcie Sezonu 1. Ligi Tenisa Stołowego: Wamet Dąbcze kontra ZKS Palmiarnia

Na ten moment czekali fani tenisowych emocji! W najbliższą sobotę zawodniczki Wametu Dobry Wiązar Dąbcze wracają na ligowe parkiety, rozpoczynając nowy sezon w 1. lidze tenisa stołowego. Przed nami zapowiedź pełna emocji i rywalizacji, a wszystko to rozpocznie się starciem z zespołem ZKS Palmiarnia Zielona Góra.
Goście z Zielonej Góry mają w swoich szeregach prawdziwą gwiazdę – wicemistrzynię Stanów Zjednoczonych w grze pojedynczej oraz uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, Sally Moyland. Jej obecność na pewno doda pikanterii temu spotkaniu, a kibice będą mieli okazję zobaczyć najwyższy poziom tenisa stołowego.
Nie przegapcie tego widowiska! Serdecznie zapraszamy do Dąbcza w najbliższą sobotę. To będzie początek niezwykle emocjonującego sezonu!
https://fb.me/e/6V12KxoUm