Zamknij

POLICJANCI DOTARLI NA CZAS I URATOWALI MŁODĄ KOBIETĘ

09:00, 04.08.2023 gostyn.policja.gov.pl
Skomentuj

Gostyńscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu młodej kobiety, której życie i zdrowie było zagrożone. Dzięki zaangażowaniu i determinacji funkcjonariuszy biorących udział w poszukiwaniach nie doszło do tragedii. Młoda kobieta, trafiła pod opiekę lekarzy.

 

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu przyjął telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu młodej kobiety. Według relacji najbliższych jej osób opuściła miejsce zamieszkania w okolicznościach, które mogły świadczyć o tym, że jej życie lub zdrowie jest zagrożone. Natychmiast rozpoczęły się jej poszukiwania, w których wzięli udział policjanci z Gostynia oraz ratownicy Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej SIRON oddział Gostyń.

Około godziny 3.00 policjanci z Wydziału Kryminalnego znaleźli w lesie motorower, którym poruszała się zaginiona. Bardzo dokładnie sprawdzili pobliski teren. W odległości około 100 metrów od pojazdu zauważyli leżącą na ziemi kobietę. Miała przemoczoną odzież od deszczu i była wychłodzona, nie reagowała na żadne bodźce zewnętrzne, kontakt z nią był utrudniony. Policjanci i ratownicy SIRON natychmiast przystąpili do udzielania jej pierwszej pomocy. Kobieta została znaleziona w miejscu do którego dojazd karetki pogotowia był niemożliwy. Poszkodowana została przetransportowana poza obręb lasu przez ratowników z grupy poszukiwawczo - ratowniczej i tam przekazana załodze pogotowia ratunkowego.

Dzięki determinacji i zaangażowaniu policjantów oraz ratowników z grupy poszukiwawczo – ratowniczej nie doszło do tragedii.

Pamiętaj! Jeśli znajdujesz się z stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno Jeśli znasz kogoś, kto znajduje się w kryzysie emocjonalnym nie bądź obojętny. Skorzystaj z Kryzysowego Telefonu Zaufania pod nr 116 123 lub Młodzieżowego Telefonu Zaufania pod nr 116 111.

(gostyn.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%