Zamknij

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i znajomości Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie

10:17, 02.12.2023 . Aktualizacja: 10:17, 02.12.2023
Skomentuj

Zapraszamy mieszkańców miasta Leszna oraz powiatu leszczyńskiego do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie i znajomości Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie.

Kolejny już raz mamy przyjemność zaprosić mieszkańców miasta Leszna oraz powiatu leszczyńskiego do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie. Tym razem wartością dodaną będzie sprawdzenie znajomości charakterystyki tutejszej komendy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

STRONA INTERNETOWA KM PSP W LESZNIE

Poszczególne zakładki oraz załączona BROSZURA BEZPIECZEŃSTWA umożliwią Państwu bezproblemowe udzielenie prawidłowych odpowiedzi na poszczególne pytania.

Celem konkursu jest podniesienie poziomu wiedzy na tematy związane z bezpieczeństwem w sezonie grzewczym oraz podczas ferii zimowych. Wartością dodaną do konkursu są wspaniałe nagrody: czujniki tlenku węgla, gaśnice oraz drobne upominki.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z krótkim regulaminem konkursu oraz za pomocą poniższego linka odpowiedzieć na zestaw pytań typu „a, b, c”, w których tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

PYTANIA KONKURSOWE

Z pośród osób, które prawidłowo udzielą odpowiedzi zostaną wyłonieni laureaci konkursu, o czym poinformujemy 21 grudnia 2023 r.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Za ufundowanie nagród DZIĘKUJEMY Miastu Leszno i powiatowi leszczyńskiemu.

Powodzenia!!!

Materiały

BROSZURA BEZPIECZEŃSTWABROSZURA​_BEZPIECZEŃSTWA.pdf 2.05MB

REGULAMIN KONKURSUREGULAMIN​_KONKURSU.docx 0.02MB

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%