Rydzyna24
Sport

Rodzinny turniej tenisa stołowego zakończył sezon w Dąbczu

W sobotę w hali w Dąbczu rozegrano Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Triumfowała rodzina Dudchenko.

24 czerwca 2026·1 MIN·43 WYŚWIETLEŃ
Rodzinny turniej tenisa stołowego zakończył sezon w Dąbczu

Miniona sobota przyniosła mieszkańcom Dąbcza sportowe emocje – w miejscowej hali odbył się Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, który tradycyjnie zamknął kończący się sezon rozgrywek.

Rywalizacja par rodzinnych wyłoniła wyraźnych zwycięzców. Złoty medal przypadł Katerynie i Tatiannie Dudchenko, które pewnie sięgnęły po pierwsze miejsce. Na podium stanęli również Kacper i Bogusław Prałatowie (drugie miejsce) oraz Nikodem i Mateusz Żakowie, którzy zajęli trzecią pozycję.

Poza samym sportem sobotnie spotkanie miało też wymiar integracyjny. Uczestnicy mieli okazję wspólnie spędzić czas przy lodach – na zaproszenie burmistrza Kornela Malcherka. Grillowe przekąski przygotowali natomiast Bartek i Jakub, dbając o odpowiedni poziom sił wśród zawodników i kibiców.

Organizatorzy podziękowali wszystkim zawodnikom, rodzicom, sympatykom oraz osobom zaangażowanym w działalność klubu i zapowiedzieli spotkanie w nowym sezonie.

Na podstawie: Wamet Dabcze

RE
Redakcja
Redaktor Rydzyna24

Polecane