Rydzyna24
Sport

Rycerze Rydzyna z srebrem w koszykówce 3x3 U17 we Wrocławiu

Drużyna Rycerzy Rydzyna zajęła drugie miejsce w turnieju koszykówki 3x3 U17 rozgrywanym na Placu Nowy Targ we Wrocławiu.

25 czerwca 2026·1 MIN·11 WYŚWIETLEŃ
Rycerze Rydzyna z srebrem w koszykówce 3x3 U17 we Wrocławiu
Zobacz video na Facebooku

W niedzielnym turnieju koszykówki 3x3 w kategorii U17, organizowanym przez Fundację Strefa Sportu na wrocławskim Placu Nowy Targ, Rycerze Rydzyna sięgnęli po srebrny medal. W składzie drużyny wystąpili Mikołaj Kaszuba, Yakub Kasule, Eryk Gronowski oraz Kacper Skrobała.

Chłopcy dotarli aż do finału, gdzie ulegli rywalom rezultatem 10:13, zdobywając tym samym drugie miejsce na podium.

Na podstawie: Rycerze Rydzyna

RE
Redakcja
Redaktor Rydzyna24

Polecane