Zamknij

Robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/24/0774Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 24, 64-130 Rydzyna, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: budowa obiektów mieszkalnych, murowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie w branży budowlanej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Esprit Firma Ogólnobudowlana Jacek Sznycer
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rynek 24, 64-130 Rydzyna, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Sznycer
    Numer telefonu: 785 929 712
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    budowa obiektów mieszkalnych, murowanie
    StPr/24/0774
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Rozwożenie towarów na terenie Polski (artykuły spożywcze) Praca tylko w weekendy (sobota i niedziela)
    StPr/24/0695
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
    wynagrodzenie od od 35 PLN

    StPr/24/0696
    wynagrodzenie od od 40 PLN

    Malowanie, szpachlowanie. Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
    StPr/24/0333
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024

    w zależności od rodzaju stanowiska (pomoc lub kucharz). Przygotowywanie warzyw, surówek, nabiału, gotowanie zup, pieczenie, smażenie, gotowanie mięs, przygotowywanie gotowych dań zgodnie z zamkowym menu, obsługa imprez, współpraca z szefem kuchni oraz pozostałymi pracownikami zamkowej kuchni
    StPr/24/0603
    data rozpoczęcia pracy od 10.07.2024

    udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej dzieciom. wymiar etatu 14/22
    StPr/24/0553
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN