Zamknij

Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/24/0821Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 64-130 Rydzyna, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Rozwożenie towarów na terenie Polski (artykuły spożywcze). Wyjazd z okolic Rydzyny, codzienny powrót do miejsca zamieszkania. Możliwość pracy tylko w weekendy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E
    • książeczka sanepidowska*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: karta kierowcy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DAR-AUTO Dariusz Woźniak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gostyńska 11, 63-820 Piaski, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Woźniak
      Numer telefonu: 662702296 782279102
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Lokalizacja - Specjalny Ośrodek Szklono Wychowawczy w Rydzynie, plac Zamkowy 2 Sprzątanie wewnątrz obiektu: sprzątanie klas, korytarzy, zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg, mycie toalet, Stawka 28.10zł za godzinę. Praca 6 godzin dziennie w godzinach popołudniowych 15:00-21:00 od poniedziałku do piątku
      StPr/24/0825
      data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      -sortowanie warzyw i owoców przed zamrożeniem i po zamrożeniu -pakowanie surowca -przygotowywanie surowca do wysyłki -dbanie o porządek w obrębie stanowiska pracy. Rodzaj umowy do wyboru: Umowa zlecenie lub Umowa o prace na okres próbny
      StPr/24/0818
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024

      Transport towarów na terenie regionu (artykuły spożywcze), wyjazd z okolic Rydzyny, codzienny powrót do miejsca zamieszkania. Możliwość pracy tylko w weekendy.
      StPr/24/0820
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Rozwożenie towarów na terenie Polski (artykuły spożywcze). Wyjazd z okolic Rydzyny, codzienny powrót do miejsca zamieszkania. Możliwość pracy tylko w weekendy.
      StPr/24/0821
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Wkładanie do maszyny CNC surowych detali z metali kolorowych, po zakończeniu obróbki przez maszynę kontrola jakościowa wyrobu prostymi przyrządami jak suwmiarka, sprawdziany itp. Pakowanie wyrobów gotowych w kartony.
      StPr/24/0803
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      budowa obiektów mieszkalnych, murowanie
      StPr/24/0774
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Rozwożenie towarów na terenie Polski (artykuły spożywcze) Praca tylko w weekendy (sobota i niedziela)
      StPr/24/0695
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
      wynagrodzenie od od 35 PLN

      StPr/24/0696
      wynagrodzenie od od 40 PLN