Zamknij
artykuł sponsorowany
18:00, 02.12.2023
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
Artykuł Sponsorowany
08:51, 01.12.2023
Poczucie zagubienia towarzyszące coraz liczniejszym grupom społecznym w obliczu głębokich i niezwykle dynamicznych zmian zachodzących w świecie, braki w wychowaniu obywatelskim, ale również zorganizowane działania dezinformacyjne – wskazywali jako główne przyczyny kryzysu zachodnich demokracji uczestnicy debaty „Co się stało z demokracją? Diagnoza i remedium” zorganizowanej przez biuro PE w Polsce.
Artykuł Sponsorowany
08:17, 01.12.2023
Gminy nadal mają problem z uchwałami w sprawie diet radnych. Tylko w ostatnich tygodniach WSA w Olsztynie uchyliło dwie tego typu uchwały z powodu ich nieopublikowania w wojewódzkim dzienniku urzędowym - ustalił Serwis Samorządowy PAP. 
artykuł sponsorowany
17:00, 30.11.2023
Każdy lubi dostawać prezenty. Nieistotne ile ma się lat, czy jest się dzieckiem czy osobą dorosłą. Co kupić, żeby naprawdę zaskoczyć obdarowanego? Ta propozycja ma swoich wielbicieli na całym świecie!
art. sponsorowany
14:08, 30.11.2023
Parlament Europejski przyjął sprawozdanie w sprawie przepisów dotyczących opakowań w całej UE, aby rozwiązać problem stale rosnącej ilości odpadów oraz zwiększyć ponowne ich wykorzystywanie i recykling. Przyjęty dokument jest stanowiskiem europarlamentu w negocjacjach z rządami UE. 
art. sponsorowany
13:25, 30.11.2023
Wspólnie z rolnikami PepsiCo Polska świętuje 30 lat działania Programu Agrarnego firmy w Polsce. W 1993 r. podjęto współpracę z polskimi gospodarstwami w zakresie upraw i dostaw ziemniaków, która trwa do dzisiaj. Z polskich pól pozyskiwany jest najwyższej jakości surowiec do produkcji kultowych chipsów Lay’s. Codzienną pracę rolników wspiera Dział Agro PepsiCo Polska badając glebę, analizując potrzeby w zakresie wydajności upraw, przechowywania i dostaw ziemniaków, a także ich jakości. W ten sposób firma wnosi wkład w modernizację i rozwój polskiego sektora produkcji ziemniaka przemysłowego. Firma współpracuje obecnie z ponad 70 gospodarstwami w całej Polsce – 3 z nich uczestniczą w programie od początku. 
art. sponsorowany
10:01, 30.11.2023
Czy narzędzia monitorujące media są lepsze od tradycyjnych wyszukiwarek internetowych? Czy wystarczy korzystać z Google, aby mieć dostęp do wszystkich publikacji o marce i konkurencji? Zwolennicy wyszukiwarek twierdzą, że można na nich zrobić to samo, co za pomocą profesjonalnych narzędzi i to za darmo. Czy naprawdę tak jest?
art. sponsorowany
12:02, 28.11.2023
Już za kilka dni zakończenie programu Ministerstwa Sportu i Turystyki Mikro Granty i Mikro Granty 2 edycja. Wszystko rozpoczęło się od małych idei, które miały wielki wpływ na nasze społeczeństwo. Chęć poprawy kondycji fizycznej najmłodszych i podarowania dzieciom możliwości jakie daje sport zostały przyjęte entuzjastycznie przez kluby i organizacje sportowe.
artykuł sponsorowany
12:00, 28.11.2023
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
Artykuł Sponsorowany
11:04, 28.11.2023
Fundacja PGE zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego „Spotkania ze sztuką”, którego celem jest przybliżenie dzieciom i młodzieży polskiego malarstwa poprzez zachęcenie ich do aktywności artystycznej. Tematem tegorocznej edycji jest malarstwo Józefa Chełmońskiego. Prace konkursowe można przesyłać do 4 stycznia 2024 roku.
Artykuł Sponsorowany
10:19, 28.11.2023
Celembyło wyeksportowanie 4 mln ton zboża co zostało osiągnięte dziękioferowanym dopłatomi rolnicy w ciągu 4 miesięcy pozbyli się zapasów przed kolejnymi żniwami.
Artykuł Sponsorowany
09:26, 28.11.2023
Co roku, w dniu 26 listopada, obchodzony jest Dzień Niedoboru Żelaza. Ten dzień, jak i organizowana co roku kampania „Weź żelazo na poważnie. Słuchaj swojego ciała” ma na celu zwiększenie świadomości na temat poważnego problemu zdrowia, jakim jest niedobór żelaza, a także zwrócenie uwagi na często niezauważane, niewłaściwie rozpoznawane czy pomijane objawy niedoboru żelaza i idące za nimi poważne konsekwencje zdrowotne, jak również na sposoby radzenia sobie z niedoborem żelaza.
art. sponsorowany
08:30, 28.11.2023
Chcesz zająć się nowym hobby, ale nie do końca masz pomysł, jakie zajęcie sprawiałoby Ci największą radość? W takim razie pomyśl o tym, aby zainwestować w nowoczesne formikarium. Własna hodowla mrówek w domu może okazać się pasjonującym hobby, które zajmie każdą wolną minutę Twojego czasu. Inwestując w hodowlę mrówek, zaczniesz obserwować życie tych inteligentnych zwierząt na co dzień. Możesz w ten sposób poznać ich naturę i zainspirować się, jak wyjątkowe są te stworzenia – przynajmniej w organizacji codziennego życia i dążenia do wspólnego celu egzystencjonalnego.
art. sponsorowany
09:08, 27.11.2023
Kredyt na spłatę chwilówek to rozwiązanie, które pozwala na konsolidację zadłużenia wynikającego z posiadania wielu chwilówek. W praktyce oznacza to zaciągnięcie jednego kredytu, który pozwala na spłatę wszystkich pozostałych zobowiązań. W efekcie, zamiast wielu rat o różnych terminach spłaty, klient pozostaje z jednym kredytem o stałej, niższej racie miesięcznej. W dalszej części artykułu omówimy szczegółowo, czym jest kredyt na spłatę chwilówek, jak przebiega proces jego uzyskania, jakie są koszty i opłacalność tego rozwiązania, a także jak wygląda konsolidacja chwilówek online oraz dla zadłużonych.
artykuł sponsorowany
08:18, 27.11.2023
Już 28 listopada na stacjach Circle K promocyjne zestawy śniadaniowe i lunchowe za 5 zł  70% Polaków decyduje się na jedzenie poza domem, a co czwarty przeznacza na to do 20 zł dziennie, wynika z badania zleconego przez Circle K. Analiza wykazała również, że co trzecia osoba wydaje na ten cel kwotę niższą niż w przeszłości. Znając preferencje klientów, sieć przygotowała akcję promocyjną „Food Day”, która odbędzie się już w najbliższy wtorek, 28 listopada. Tego dnia w godzinach 6:00-16:00 będzie można kupić wybrany zestaw z przekąską i napojem w atrakcyjnej cenie 5 zł.